pondelok 5. augusta 2013

krásny deň :)

Ahojte :)

Ako ste prežili dnešný horúci deň? Ja som len teraz prišla domov z obchodíku - ešte som dokončovala nejaké balíčky:)

Chcem sa Vám inak všetkým veľmi poďakovať za Vašu priazeň, je to úžasné cítiť takú spätnú väzbu, tu aj na FB, ste úžasné :)

Dnes ráno nám prišiel tovar - mydielkaaa moje obľúbené.
Už ste možno videli pár foto na instagrame alebo na FB, ale ja som tak nimi nadšená, že Vám o nich napíšem ešte aj sem :))

Prišli nám aj nové vône - ktoré budem ešte len nahadzovať na eshop  - bude to asi zajtra hotové, ale Vám prezradím už dnes :)

Takže môj favorit je jednoznačne - jahodový koláčik - tá vôňa je neskutočná - predstavte si lesné jahody a cheescake - tak tak nejako to voní...
A takto vyzerá :)
Spodná časť - biela je mliečna a v tej tmavej červenej časti sú vo vnútri ovsené vločky - ako prírodný peeling. Teším sa až  ho vyskúšam :) Ďalšia novinka je svieže zelené jablko, ktoré je doplnené kokosovo-mandľovým krémom. Voní tiež krásne a vyzerá takto:
A ešte malinové s peelingom -má veľmi jemnú vôňu a tiež krémovú zložku.


Okrem mydielok sme objednali aj keramické - ručne robené mydelničky - ako novinku a podľa mňa veľmi milý doplnok k mydielkam.
Na fotkách sú levanduľové mydielka s peelingom z levanduľových kvetov. 


A takto vyzerajú všetky pokope :)Dúfam, že sa mi podarilo zachytiť atmosféru - aj keď vôňu isto nie, ale dnešok ma veľmi bavil v práci :)

Prajem Vám krásny zvyšok večera a napíšte mi či sa Vám mydielka páčia :)

Ja mám z nich obrovskú radosť :)

Vaša B. :)

2 komentárov:

Unknown povedal(a)...

ja váš blog proste zbožňujem ♥

Unknown povedal(a)...

;) my zboznujeme Vas, baby ;)

Zverejnenie komentára

Ďakujem za prečítanie príspevku, za všetky komentáre, postrehy, nápady, inšpirácie :) Váš komentár pribudne ihneď po prečítaní, aby sa nestalo, že mi nejaký ujde :))