pondelok 17. marca 2014

update :)

Ahojte kočky :)

ja viem, že zanedbávam blog, ale verím, že sledujete náš FB, prípadne instagram, kde sa snažím byť s Vami v kontakte :)
Kľudne mailujte, píšte, prípadne volajte ak máte chuť pokecať, alebo sa niečo spýtať... Našu FB stránku spravujem len ja, takže ak mi tam napíšete, prečítam a odpíšem vždy ja :) To len kvôli dotazom, ktoré mi občas prídu :)

V minulom príspevku som Vám trošku poodhalila svoj nový záväzok - pravidelné cvičenie - tak hlásim, že to stále platí a začína ma to viac a viac baviť :)

Ešte pred vianocami som spomínala blogerské stretnutie. Nebojte sa, nezabudla som naň.  Po novom roku mi pribudlo zopár povinností, a je trošku viac práce ako som očakávala, preto som zatiaľ nestihla riešiť to stretnutie.
V každom prípade, som v predajni takmer každý deň, takže ak by ste niektorá mali čas a chuť, prípadne sa dohodnite viaceré, dajte mi vedieť a budem Vás očakávať, dáme kávu alebo čajík, alebo hocičo :) a môžeme pokecať. Ale nebojte sa, týmto nechcem "odbaviť" to hromadné stretnutie čo som sľúbila  :)

Pred pár dňami sme podpísali zmluvu pre  výhradné zastúpenie novej značky pre Slovensko . Približne o 5-6 týždňov by sme tovar mali naskladniť. A s tým by som chcela spojiť aj prezentáciu a stretnutie s Vami.
Takže pri príležitosti uvedenia novej značky na Slovensko, by som Vás  potom rada všetky pozvala.  Samozrejmosťou  bude možnosť vyskúšať si produkty a niečo si aj odnesiete so sebou :) No ale nechcem moc predbiehať :) Budem Vás o všetkom včas informovať :)

Kontakty - priamo na mňa 0911 058 884 (nové :-) ), alebo 0944 058 884, alebo  biobeauty@biobeauty.sk
fb: https://www.facebook.com/BioBeauty.sk?ref=br_rs
instagram: http://instagram.com/biobeautyskPrajem Vám krásny deň :)

Baška

3 komentárov:

Hore nohami - Dolu hlavou povedal(a)...

Uuuuu, nová značka, tak to som zvedavá, čo sa ti podarilo vybaviť, Baši :-) A teším sa na stretko, dúfam, že konečne moje obľúbené blogerky spoznám naživo :-)

Unknown povedal(a)...

Zuziii, a ja sa teším na Vás :) Skúšala som od nich zatiaľ krém vyživujúci na tvár a za mňa super..ale samozrejme 100ľudí 100názorov..uvidíme..ale čo sa mi páči a čo ma presvedčilo - jedná sa o certifikovanú BIO kozmetiku - kvalitou na rovnakej úrovni ako Funny Bee ale cenovo úplne niekde inde....nechcem predbiehať, ale možno bude revolúcia v BIO kozmetike :D haha, bodaj by :) majú produkty na vlasy, pleť aj telo..

beastlovesbeauty povedal(a)...

Tak na tú novú značku som veľmi zvedavá, značiek prírodnej kozmetiky snáď nikdy nie je dosť :) A na stretnutie sa tiež teším :)
S cvičením držím place, ja mám akurát svalovicu z toho včerajšieho, tak dnes som dala aspoň trochu kardia :D

Zverejnenie komentára

Ďakujem za prečítanie príspevku, za všetky komentáre, postrehy, nápady, inšpirácie :) Váš komentár pribudne ihneď po prečítaní, aby sa nestalo, že mi nejaký ujde :))